سینما

سینما سه دو یک

ينما «سه دو يک» در آستانه جشنواره فجر رونمايي مي‌شود برنامه سينمايي «سه دو يک» با محور مطالعات فرامتن سينما و رويکرد نظري بر آثار و توليدات سينمايي، در قالب ساختاريِ راديوتي‌وي، به سردبيري ميثم محمدي و با اجراي سيدسعيد هاشم‌زاده، منتقد و کارشناس سينما با رويکرد مطالعات فرامتن سينما و در آستانه سي و هشتمين جشنواره فيلم فجر، پخش خواهد شد. اين برنامه بزودي در کانال آپارات استوديو «سه، دو، يک»به نشاني www.aparat.com/cedo1.ir و همچنين سايت «سه، دو، يک» به نشاني www.cedo1.ir قابل دسترس خواهد بود.  

فیلم‌ #سه کام حبس #قصیده گاو سفید #عامه پسند در روز اول جشنواره 38

گزارش کوتاه از #اکران فیلم‌های روز اول #سی‌ و‌ هشتمین جشنواره فیلم فجر نگاهی به فیلم‌های «سه کام حبس»، «قصیده گاو سفید» و «عامه پسند» در روز اول #سی‌ و‌ هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور "علی رستگار" روزنامه نگار و منتقد سینمایی و اجرای میثم محمدی در برنامه " سینما سه دو یک "  

جامعه‌شناسی سینما همراه با #سعید-نیکورزم در سینما سه دو یک

در دومین قسمت از سری برنامه سینما سه دو یک، #سعید-نیکورزم، استاد دانشگاه و پژوهشگر سینما به بررسی جامعه شناسی و الزام آن در سینما پرداخته است. این برنامه با اجرای سیدسعید هاشم‌زاده، منتقد و کارشناس سینما و سردبیری میثم محمدی در استودیو سه دو یک، تهیه و تولید شده است. سری برنامه‎‌های " سینما سه دو یک " با محوریت مطالعات فرامتن سینما و رویکرد نظری بر آثار و تولیدات سینمایی ، همزمان به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در قالب رادیوتی‌وی تهیه می‌شود.

فیلم‌های #شنای پروانه #بی‌صدا حلزون #تومان با محمد صابری (ویدئوی کامل)

در روز دوم #سی‌و‌هشتمین_جشنواره_فیلم_فجر با حضور محمد صابری روزنامه نگار و منتقد سینمایی و اجرای #میثم_محمدی در برنامه سینما «سه دو یک»

 

جشنواره38 از نگاه #کامبیز حضرتی نگاهی به فیلم‌های روز اول و دوم

نگاهی به فیلم‌های #سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور #کامبیز_حضرتی روزنامه نگار و منتقد سینمایی در برنامه سینما «سه دو یک» سردبیربرنامه سینما سه دو یک #میثم_محمدی

آمار بازدیدکنندگان

104567
امروزامروز8
دیروزدیروز481
هفته جاریهفته جاری1421
ماه جاریماه جاری8228
آمار کلآمار کل104567

   logo-samandehi